• 0542 237 05 22

Ege’nin şirin tatil köylerinden birisi olan Yalıköy ya da bir diğer ismiyle Yalıçiftliğe, Bodrum Havalimanından ulaşım sağlamak için Yalıçiftlik transfer hizmeti tam anlamıyla beklentilerinizi karşılayacaktır. Bodrum havalimanına varacağınız saati bizlere bildirmiş olduğunuzda, yine sizin tercih etmiş olduğunuz bir transfer araç modeli ile hazır olarak sizleri havalimanında bekliyor olacağız. Aileniz, sevdikleriniz için güvenli, rahat, özel ve ekonomik bir ulaşımın ne derece önemli olduğunun farkındayız ve bu doğrultuda Bjv Bodrum Transfer olarak yıllardır özel transfer hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Sizlere Yalıköy’e ulaşacak en kolay yolu sunuyoruz. Firmamız bu şirin ve güzel köyü keşfetmeniz için sizleri havalimanı noktasından aldığında, yol boyunca görebileceğiniz eşsiz yeşillik ve mavilik manzarasıyla ne derece güzel bir semte gittiğinizi görebileceksiniz. Eğer Yalıköy’de bir otel için rezervasyon yaptırmışsanız, sizleri doğrudan daha önce rezervasyon yaptırmış olduğunuz otelinize ulaştırıyoruz. Aksi durumda ise sizi Yalıçiftlik merkez yada vereceğiniz bir adrese ulaştırıyoruz. Yalıçiftlik transfer hizmeti alanında deneyimli personel ve şoförler tarafından sunulur. Dolayısıyla bilgi almak ve tatil tercihlerinizi belirlemek kolaydır. Firmamız sizlere hem transfer hizmeti talebi konusunda hem de ulaşım ile ilgili olarak her konuda merak ettiğiniz sorulara cevap vermektedir.

Yalıçiftlik bir köyden çok daha fazlasıdır. Antik Kent’i keşfetmek ve görmek için oldukça yakın bir yerleşim yeridir. Esasında geniş bir köy alanı olup, “tatil köyü” niteliğini kazanmasında ise farklı yerlerde bulabileceğiniz oteller etkili olmuştur. Bu da yalıköy’ü pek çok tatilci için ideal bir tatil beldesi yapan özelliklerden birisidir. Çünkü Bodrum merkez ile kıyaslandığında uçuk olmayan otel fiyatları, daha uygun ve doğal kahvaltı seçenekleri ile tam bir köy havası, temiz hava, doğal alan beklentilerinizi tam anlamıyla karşılıyor.