• 0542 237 05 22

Müşterilerimizin pek çoğu Gölköy merkez ya da civarında daha önce rezervasyon yaptırmış oldukları otellere ulaşım için transfer hizmetimizi tercih ederler. Bjv Bodrum Transfer firması olarak Bodrum merkez ve çevresindeki tüm beldelere uzun yıllardır ulaşım hizmeti vermektedir. Dolayısıyla tecrübeli, deneyimli bir ekip sizlere güler yüzlü bir hizmet sunar ve gitmek istediğiniz yer için bilgi alabilir, kolay bir şekilde gerek online olarak internet üzerinden gerekse de bizzat telefon numarasıyla iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bizler Gölköy transfer hizmeti için tüm şartları kolaylaştırdık. Esasında müşterilerimizin Bodrum Havalimanından kolay bir şekilde doğrudan ve en önemlisi de ekonomik olarak Gölköy’e ulaşmalarını sağlıyoruz. Bunun için son model araç seçeneklerimiz mevcuttur. Araç seçeneklerimiz yaklaşık olarak 40 dakikalık sürecek bu yolculukta asla sıkılmanıza izin vermeyecektir. Çünkü geniş hacim ve 16 kişiliğe kadar ekonomik model seçenekleri mevcuttur. Bizler Bodrum Havalimanı transfer hizmetlerinde çağ atlatan bir firma olarak araç içerisinde wifi, konfor ve her türlü olanağı sunuyoruz. Yolcularımızın keyifli bir şekilde Gölköy’e ulaşmalarını sağlıyoruz.

Biraz da Gölköy nasıl bir yerdir bahsetmek gerekirse, Gölköy özellikle antik kent ruhunu yerinde keşfetmek, hissetmek isteyenler, tarih gezisi ve keşfi yapmak isteyenler için muazzam küçük bir beldedir. Kalıntıları yer yer gözlemleyebileceğiniz ve doğal alanları ile de ilginizi çekecektir. Ege bölgesinin de muazzam yeşilliklere sahip olabildiğinin bir göstergesi olarak Gölköy tertemiz havasıyla da sizi içerisine çekecek.

Bu güzel beldeye ulaşabilmek için yorulmanıza gerek yok. Firmamız sizleri havalimanı noktasından alıyor ve doğrudan gideceğiniz adrese ulaştırıyor. Firmamız aynı zamanda sizi havalimanına da ulaştırmaktadır.