• 0542 237 05 22

Güvercinlik, Bodrum’un en ünlü tatil beldelerinden birisidir. Çünkü hem yeşil hem de maviyi bir arada görmek için en iyi seçeneklerden birisidir. Güvercinlik’te tatil yapmak isteyen herkes için Milas Bodrum Havalimanı Güvercinlik transfer hizmeti sağlıyoruz. Bu da, her sezon gelen binlerce tatilcinin kolay bir şekilde havalimanı noktasından, doğrudan Güvercinliğe ulaşımını sağlıyoruz. Transfer hizmeti gerçekleştirdiğimiz araçlarımızın modellerini web sayfamız üzerinde görebileceğiniz gibi, hizmet talebinde bulunurken araç model seçimi de yapabilmektesiniz. Bizler sektörde uzun yıllardır hizmet veren Vip Bodrum Transfer olarak son model araçları bünyemizde bulundurmaktayız. Buna karşın hizmetlerimiz için talep ettiğimiz Bodrum Havalimanı Güvercinlik arası transfer fiyatları ise oldukça uygundur.

Güvercinliğin doğasına bir keşif yapmaya karar verdiğinizde, sizi Güvercinlik transfer hizmeti aracımız ile Bodrum Havalimanı noktasından alırız ve yaklaşık 25 dakika sürecek kısa ve keyifli bir yolculuk sonunda, rahat bir şekilde Güvercinliğe ulaşmanızı sağlarız. Eğer burada daha önce yer ayırttığınız bir otel varsa, otele sizi ulaştırırız. Ulaşım tercihleri tamamen size kalmış!

Güvercinlik’te güzel bir tatil geçirmek için doğa yürüyüşlerine önem vermenizi öneririz. Nitekim bu alan keşfedilmesi gereken yeşillik araziler ile eşsiz maviyi keşfedebileceğiniz kıyılara sahiptir. Doğal alanları keşfetmek ve doğa ile iç içe bir tatil yapmak istiyorsanız, Güvercinlik bunun için iyi bir tercihtir. Ulaşım bakımından da kısa süreli, Havalimanı ve Bodrum merkez noktasına yakın olması sebebiyle de diğer önemli beldelere yada istediğiniz zaman Bodrum merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz.

Güvercinlik transfer fiyatları seçeneklerimizi web sitemiz üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Fakat kesin ve net bir bilgi almak için internet sitemizden ya da doğrudan telefon numaralarımız üzerinden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Böylelikle hem transfer hizmetimiz hem de fiyatlar hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap vereceğiz.