• 0542 237 05 22

Kadıkalesi de, Bodrum’un en şirin yerleşim birimlerinden birisidir. Bir kıyı yerleşim birimi olarak mavi ve yeşilin birleşimini yansıtıyor. Bu eşsiz güzel alanda Bodrum’un en temiz havasını içinize çekiyorsunuz. Nasıl giderim diye düşünüyorsanız, Bodrum havalimanı Kadıkalesi transfer hizmeti gerçekleştiren firmamız yıllardır binlerce müşterinin memnuniyetini sağlamıştır. Bodrum Havalimanına ulaştığınızda, sizi havalimanından alarak, Kadıkalesi’ne doğrudan ulaştırıyoruz. Özellikle de daha önce burada bir otel için yer ayırtmışsanız, sizi doğrudan otelinize ulaştırıyoruz. Fakat dilediğiniz bir adrese de ulaştırabiliriz. Seçenekleri sizler belirlersiniz. Bizler ise rahat, konforlu, güvenli bir yolculuk için gerekli olan hizmet kriterlerini sağlarız. Bu yüzden araç seçeneklerimiz yeni ve tam donanımlı olarak müşterilerimize sunulur.

Bodrum Havalimanı transfer hizmeti ile Kadıkalesi’ne varmak yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk ile mümkündür. Bodrum merkez ve diğer beldeleri ile kıyasladığımızda biraz daha uzun süreli bir yolculuk olduğunu görüyoruz. Fakat araçlarımızın rahatlığı ve imkanları ile sıkılmadan bir yolculuk geçireceğinizi garanti ediyoruz.

Kadıkalesi’ne ulaştığınızda yapmanız gerekenlerin başında doğa yürüyüşü olabilir. Nitekim oldukça güzel yeşil alanlara sahip bir belde. Sürekli esen bir rüzgar, en sıcak yaz günlerinde bile sizi canlı tutmaya yetiyor. Temiz bir oksijen almak, sevdikleriniz ile birlikte güzel bir zaman geçirmek için Kadıkalesi’nin gezilmesi gereken farklı yerleri mevcuttur. Bunun için bir kaç gününüzü ayırmanızı öneririz.

Kadıkalesi beldesinde uygun fiyatlı konaklama seçenekleri de mevcuttur. Ulaşımı ise dert etmeyin. Firmamız ile internetten ya da telefon numaralarımız ile iletişime geçtiğinizde, araç modeli seçimi, fiyatlandırma, hizmet talebi hakkında çok daha fazla bilgiyi kolayca edinebilirsiniz. Güleryüzlü hizmet anlayışına sahip personellerimiz Kadıkalesi transfer hizmeti ile ilgili tüm sorularınıza cevap vermektedir. Bodrum merkez ve çevresinde hizmet veren transfer firmaları arasında en uygun Kadıkalesi transfer fiyatları kaliteli bir hizmetle sunuyoruz.