• 0542 237 05 22

Gümbet mahallesine ulaşmak için Bodrum Havalimanı Gümbet transfer hizmetimiz mevcuttur. Sizleri havalimanından alıyor ve eşsiz güzellikleri keşfedeceğiniz Gümbet mahallesine vip araçlarımız ile güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Geniş, rahat, konforlu ve tam güvenlikli araçlarımız, yol boyunca kalite beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor.

Sizlere en uygun Gümbet transfer fiyatları sağlarken, yaklaşık 40 dakikalık sürecek yolculuğunuzda da her türlü imkanı sağlıyoruz. Bodrum Havalimanı ile Gümbet arasında 37 km mesafe mevcut. Bizler kolay bir şekilde gitmek istediğiniz otel ya da adrese ulaşmanızı sağlıyoruz. Bunun için farklı araç seçeneklerini tercihlerinize sunuyoruz.

Gümbet, özellikle de doğal güzellikleri ile dikkat çeker. Eğer Ege’nin güzel koylarında sessiz sakin oturmayı, doğayı keşfedecek küçük çaplı yürüyüşleri yapmayı seviyorsanız, Bodrum’da mutlaka görmeniz gereken yerlerden birisi olarak Gümbet şiddetle önerilmektedir.

Pek çok tatilcinin anı defterinde önemli bir yer tutan Gümbet, sadece doğasıyla değil aynı zamanda sahip olduğu eğlence mekanları eğlenmeyi sevenler için ideal bir tatil merkezi olmaktadır. Bu nedenle Gümbet için hem sessizlik hem de eğlence, iki farklı tatil anlayışının birleştiği bir semt olarak bahsedebiliriz. Yolunuz Gümbet’e düştüyse bu yaz, o halde ulaşım tercihlerinizi geç kalmadan belirlemenizi öneriyoruz.

Gümbet’e ulaşım nasıl sağlanır? Diye düşündüğünüzde, öncelikli olarak farklı şehirlerden gelen tatilciler için sunduğumuz Gümbet transfer hizmeti olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Transfer hizmetimiz şimdiye kadar binlerce müşterimize büyük bir kolaylık sağlamıştır. Transfer hizmetimiz, tercih edebileceğiniz bir transfer aracı ile gerçekleştirilir. Vip Bodrum Transfer firmamız alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Firmamızda bir transfer talebinde bulunduğunuzda, aracımız sizleri belirlemiş olduğunuz saatte Bodrum Havalimanı noktasında bekliyor olacaktır. Sizi yaklaşık 40 dakikalık keyifli, rahat ve güvenli bir yolculuk ile Gümbet mahallesine ulaştıracaktır.