• 0542 237 05 22

Konacık konumu itibariyle denize kıyısı olmayan bir belde olarak, Bodrum’da tatil yapacaklar için yine de bir tercih olmaktadır. Bodrum havalimanı Konacık transfer hizmeti veren firmamız, denize kıyısı olmayan bu şirin kente kolay bir şekilde ulaşım yapmanızı sağlıyor. Her ne kadar denize kıyısı olmasa da, Bodrum merkeze oldukça yakın olması bu eksikliğini fazlasıyla telafi etmektedir. Bu nedenle Bjv Bodrum Transfer olarak Konacık gidilmesi ve görülmesini önerdiğimiz, Bodrum’un başlıca önemli beldelerinden birisidir.

Mesafe bakımından Konacık, Bodrum Milas Havaalanı’na uzaklığı 40 km’dir. Bu da, Bodrum Havalimanı transfer hizmetimizden yararlandığınız takdirde, sizleri yaklaşık olarak 40 dakikada Konacığa ulaştıracağımız anlamına geliyor. Ulaşım süresi ne olursa olsun, araç modellerimiz konfor, güvenlik ve rahatlık beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacağından, sıkılmadan bir yolculuk geçireceksiniz.

Yolculuk aynı zamanda Konacığın yanı başındaki Çırkan Köyü üzerinden gerçekleştirilecektir. Bu andan itibaren doğal güzellikleri çok rahat bir şekilde gözlemleye başlarsınız. Tatil için oldukça iyi bir seçenek olarak Konacık, aynı zamanda Bodrum’un hemen yanı başında olup, toplu taşıma aracıyla yaklaşık 5 dakikada kendinizi Bodrum merkezinde bulabilirsiniz.

Konacığın Bodrum merkezine çok yakın olması büyük bir avantaj. Nitekim Konacık’ta uygun fiyat otel seçenekleri mevcuttur. Aynı fiyatları Bodrum merkez için söylemek ise doğru olmayacaktır. Bu açıdan, Konacık’ta uygun fiyatlı bir tatil yaparken, aynı zamanda Bodrum merkeze kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmek bir tatil fırsatı olarak görülebilir.

Bodrum Havalimanı transfer hizmetimiz ile sizleri Bodrum Havalimanından alarak, doğrudan Konacık merkez yada çevresine ulaştırmaktayız. Konacık’ta bir otel için rezervasyon yaptırdıysanız, otele kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlarız. Aileniz, kalabalık gruplar ve herkes için uygun transfer hizmeti seçeneklerimiz mevcuttur.