• 0542 237 05 22

Bitez denildiğinde tatilcilerin aklına ilk koylar gelir. Bu muhteşem koylara ulaşmak için ise Bodrum havalimanı Bitez transfer hizmeti büyük bir kolaylık sağlar. Bodrum’un her bir köşesine yıllar boyunca gerçekleştirdiğimiz özel transfer hizmetlerimiz, Bodrum’u gezmek, görmek isteyen ve Bodrum Havalimanından; doğrudan otele yada gitmek istedikleri adrese gitmek isteyen binlerce müşterinin beğenisini kazanmıştır. Bjv Bodrum Transfer olarak sizleri de bu yaz Bitez’e güvenli, ekonomik ve konforlu ulaşım hizmeti prensipleriyle ulaştırabiliriz.

Bitez’e geldiğinizde öncelikli olarak etrafa bakın ve doğanın tertemiz kokusunu içinize çekin. Çünkü her taraf yeşil, bağ bahçeler ve daha pek çok keşfetmeniz gereken doğal yeşillik alanlara sahiptir. Öyle ki yol boyunca göreceğiniz uçsuz bucaksız yeşillik alanlar sonsuz gibi görünür ve kimi zaman dev ağaçlar uzakları görmenize engel olur. İşte Bitez böyle bir yerdir ve gerçek anlamda doğayı severler için keşfedilmesi gereken başlıca tatil semtlerinden birisidir. Bodrum’un en yeşil tatil semtlerinden birisi olma özelliğine sahip Bitez’e ulaşım sağlamak için Bodrum Havalimanına geldiğinizde, sizleri Bitez Transfer hizmeti sağlayan firmamız, yine sizin tercih edeceğiniz özel model araç ile zamanında karşılayacaktır. Hizmetlerimiz havalimanı noktası ile doğrudan Bitez arası gerçekleştirilmektedir. Bu da yaklaşık 40 dakikalık bir yolculuk anlamına gelir. Araçlarımız son model, konforlu ve wi-fi gibi özelliklere sahip olmasıyla, hiç sıkılmadan rahat bir yolculuk yapacağınızı umuyoruz.

Öte yandan firmamız Bitez transfer fiyatları konusunda da yine bu lokasyonda hizmet veren diğer transfer hizmeti firmaları arasında en uygun seçenekleri müşterilerine sunmaktadır. Eğer Bitez merkez yada çevresinde rezervasyon yaptırdığınız bir otel varsa, sizi otelinize ulaştırıyoruz. Otel seçeneği dışında, sizleri gitmek istediğiniz herhangi bir adrese transfer edebiliyoruz. Deneyimli personellerimiz, Bitez ve çevresini iyi bilir ve size her konuda yardımcı olurlar.