• 0542 237 05 22

Bjv Bodrum Transfer olarak Bodrum merkez ve çevresine en kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak ulaşım hizmetini sunmaktayız. Bodrum’dan bu beldeye ulaşım sağlamak için özellikle de şehir dışından, yurtdışından gelenler için Bodrum havalimanı Gümüşlük transfer hizmeti ile daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Pek çok ünlü mekanıyla bilinen Gümüşlük, aynı zamanda tarihi geçmişi ile de ziyaretçilerini büyüleyen küçük ve büyüleyici bir belde olma özelliğindedir.

Gümüşlük, havalimanından transfer aracımız ile yaklaşık 1 saat boyunca gerçekleştirilecek olan bir yolculuk ile ulaşabileceğiniz bir beldedir. Bodrum Havalimanı Gümüşlük arasında 57 km mesafe olup, toplu taşıma araçlarını tercih ettiğinizde bu mesafenin ortalama süresi olan 1 saatten çok daha uzun bir sürede Gümüşlüğe ulaşırsınız. Fakat firmamız Gümüşlük transfer hizmeti ile sizi daha kısa sürede gitmek istediğiniz otele yada adrese ulaştırırken aynı zamanda kalabalık bir aile yada ekibin çok sayıdaki bagajını sorunsuz, hızlı, kolay ve tam güvenlikli bir şekilde taşıma kapasitesine sahip son model araçları ile hizmet verir. Yol boyunca ise ücretsiz wi-fi, konforlu iç yapı, ferah havalandırma ve klima sistemleri ile sıkılmadan bir yolculuk gerçekleştireceğinizin garantisini verir.

Bodrum havalimanı transfer hizmetimiz ile gerçekleştireceğiniz keyifli bir yolculuk sonunda, Gümüşlüğü keşfetmeye başladığınızda ilk olarak tavşan adasını görmenizi öneriyoruz. Öte yandan hem yol boyunca hem de vardığınızda bu güzel semtin yeşillikler ile iç içe olduğunu göreceksiniz. Bu da doğa yürüyüşü yapmak, doğayı keşfetmek yada tüm bir tatil boyunca doğa ile başa başa kalmak isteyen tatilciler için oldukça iyi bir yer olması ile bilinir. Gümüşlüğe gitmek ve eşsiz güzel doğayı keşfetmek için yolculuk planları yapmakla zaman kaybetmeyin. Firmamız ile iletişime geçerek kolayca transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.