• 0542 237 05 22

Bodrum’un güzel tatil beldelerinden birisi olan Gündoğan’a, Bodrum Havalimanından ulaşım sağlamak için sizlere Bodrum Havalimanı Gündoğan transfer hizmeti sunuyoruz. Yaz sezonu geldiğinde Bodrum merkez ve çevre semtleri hem ulaşım olanakları bakımından hem de konaklama olarak hareketlenmektedir. Bu hareketliliğin temel sebeplerinden birisi olarak Bodrum’un sadece merkezi değil aynı zamanda sahip olduğu semtleri, beldeleri ile de Türkiye turizminde ciddi bir yeri olmasından kaynaklıdır. Bodrum’un pek çok önemli ve güzel yerleri mevcut. Bu güzel yerlerden birisi olan Gündoğan’a ulaşım söz konusu olduğunda bizler Bjv Bodrum Transfer olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Gündoğan için ulaşım hizmeti seçeneğimiz özellikle de Gündoğan transfer hizmeti ile gerçekleştirilmektedir. Transfer hizmetimiz ile müşterilerimizi havalimanı noktasından belirlenmiş olan saatte alır ve doğrudan Gündoğan merkez yada daha önce rezervasyon yaptırmış oldukları otele ulaştırırız. Araçlarımız son model olup, uzun süren bir yolculukta dahi müşterilerimizin sıkılmadan, rahat, konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk yapmasını sağlıyoruz.

Bodrum Milas Havalimanı Gündoğan arasında 47 km mesafe olması dolayısıyla, yolculuk süresinin ortalama olarak 50 dakika olduğunu söyleyebiliriz. Bodrum havalimanı transfer firmaları arasında firmamız her türlü müşteri için özel çözümler sunar. Bunun için farklı araç seçenekleri ve yine aynı doğrultuda uygun fiyatlı seçenekler mevcuttur.

Gündoğan transfer fiyatları bakımından, Bodrum ve çevresinde hizmet veren diğer firmalardan daha farklı bir hizmet kalite ve fiyatlandırma politikası uyguluyoruz. Bu sayede hem daha uygun fiyatlı bir ulaşım hizmeti sağlarken hem de kaliteli bir hizmet anlayışı ile de yeni müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak, daima bizleri tercih etmelerini sağlıyoruz. Firmamız ile iletişime geçmek ve transfer talebinde bulunmak oldukça kolaydır. Bunun için interneti yada telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz.