• 0542 237 05 22

Ortakent, Bodrum merkeze oldukça yakın sayılır fakat Havalimanı noktasından ulaşım sağlamak ise Bodrum Havalimanı Ortakent transfer hizmeti ile çok daha kolay olmaktadır. Çünkü konum olarak ve sahip olduğu ulaşım imkanları bakımından, Bodrum-Ortakent arası gidiş geliş sağlamak ortalama 15 dakika sürerken, Bodrum Havalimanı noktasından, Ortakent’e ulaşmanız için ise iki farklı ulaşım aracı değiştirmeniz ve yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ancak firmamız Ortakent transfer hizmeti ile yıllardır Havalimanı noktasından doğrudan Ortakent’e ulaşım sağlamak isteyen müşterilerimizi yaklaşık 40 dakikalık keyifli, konforlu ve güvenli bir yolculuk ile ulaştırmaktadır. Bu nedenle Ortakent transfer tercihlerinizi web sitemiz üzerinden online olarak ya da doğrudan telefon numaralarımız ile iletişime geçerek gerçekleştirmenizi öneririz.

Ortakent plajları ve sahil kesimi ile ünlü bir tatil beldesidir. Bu beldede çok sayıda büyük otel bulunmasa da, küçük ve orta çaplı pek çok otel ve pansiyonu bulabilirsiniz. Özellikle de ekonomik tatil yapmak isteyenler için ideal bir seçenek olarak görülür. Öte yandan Bodrum sahillerini, balıkçılık ve su sporlarını yerinde keşfetmek isteyenler için de ideal bir yerdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve en uygun fiyatlı Ortakent transfer fiyatları ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Ortakent’te bir otelde rezervasyon yaptırdıysanız, sizleri havalimanından alarak doğrudan rezervasyon yaptırmış olduğunuz otelinize ulaştırıyoruz. Bunun dışında, gitmek istediğiniz özel adresler için de Ortakent transfer hizmeti sunarız. Dilediğinizde Bodrum merkeze ulaşmak, Ortakent’ten oldukça kolaydır. Sürekli işleyen toplu taşıma araçları ile yaklaşık 15 dakikada Bodrum merkezde olursunuz. Bodrum Vip Transfer firmamız bünyesinde Bodrum merkez ve semtlerine uzun yıllardır özel ulaşım hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Sizler de firmamızı tercih ederek, yeni model araçlar ile rahat, güvenli bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.